EnglishArabicBulgarianChinese (Traditional)FrenchGermanRussianTurkishPersianGeorgian
Turc Laboratuvar

Güvenilir Analizler

Turc Laboratuvar olarak, sektörde yer alan tüm rakiplerin daima önünde yer almak ve sektörün en önde gelen laboratuvarı olarak hizmet vermek için, gerçekleştirilen tüm test, ölçüm, analiz, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon hizmetlerini, güvenilir ve doğru bir şekilde yapmaya özen göstermektedir. Bunu sağlamak için Turc Laboratuvar iki noktaya çok önem göstermektedir. Bunlardan ilki sahip olduğu çalışan kadrosu bakımından yetkin ve nitelikli kişilere sahip olmak, diğeri ise çağın gereksinimerini karşılayan güçlü bir teknolojik altyapıyı barındırmak. 

Tüm bunlardan da önce Turc Laboratuvar, taahhüt ettiği çevre analizleri, iş sağlığı ve güvenliği analizleri,elektriksel testler, endüstriyel testler, kozmetik analizleri, tekstil testleri, temizlik ve deterjan analizleri ve gıda analizleri kapsamında sayısız fiziksel, kimyasal, biyolojik ve mikrobiyolojik analizler gerçekleştirmek amacı ile branşlarında tecrübeli, akademik kariyeri bulunan, uzman ve çok güçlü bir çalışan kadrosu kurmuştur. Turc Laboratuvar, kadrosunda, sayılan hizmetleri yerine getirmek amacı ile ilgili uzmanlık alanlarında ve yeterli sayıda yöneticiler ve çalışanlar barındırmaktadır. Bu kadrolarda her bir çalışan, uygun niteliklere, eğitime, deneyime ve yaptıkları işle ilgili tatmin edici düzeyde bilgiye sahiptir. Ek olarak yöneticiler, analiz ve test sonuçları değerlendirecek, çalışma ortamına ve hizmet süresince gerekli koşullara uygunluk konusunda profesyonel olarak karar verecek ve eldeki verilere dayanarak doğru ve hızlı bir şekilde rapor hazırlayabilecek yetkinliğe sahiptir.

Güvenilir analizler hususunda bir diğer koşul güçlü bir teknolojik altyapıdır. İçerisinde bulunan çağa teknolojik olarak ayak uyduramayan bir altyapıya sahip laboratuvarlardan; yapılacak test, ölçüm, analiz, muayene, değerlendirme ve kalibrasyon çalışmaları için beklenen hassasiyeti tutturması ve doğru bir şekilde analiz sonuçlarını raporlaması beklenemez. Turc Laboratuvar, çalışmalarda gerekli hassasiyeti ve doğruluğu arttırmak amacıya mevcut olan en son teknolojiye uygun araçlar ve ekipmanlar kullanmaktadır. Ayrıca Turc Laboratuvar, elindeki güçlü teknolojik altyapıya rağmen bu alanda dünyadaki gelişmeleri ve ilerlemeleri takip etmekte ve çalışanların bu konudaki eksiklerini tamamlamaya çalışmaktadır. Turc Laboratuvar yöneticileri zaman zaman dünyanın bir çok çeşitli yerlerinde açılan fuarlara, konferanslara ve seminerlere katılmakta, sektörede yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Turc Laboratuvar yetkin bir çalışan kadrosu ve güçlü bir teknolojik altyapı ile birlikte bağımsızlık ve tarafsızlık taahhüdü ile birlikte müşterilerine daha güvenilir analiz hizmetleri sunmaktadır.